Інтерфакс-Україна
12:11 08.12.2020

Пандемія суттєво вплинула на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки" - група "За майбутнє"

2 хв читати
Пандемія суттєво вплинула на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки" - група "За майбутнє"

Пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 суттєво вплинула на всю міжнародну політику і, зокрема, на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки", вважає народний депутат, член депутатської групи "За майбутнє" Ірина Констанкевич.

"Щодо зустрічі "нормандської четвірки" і того, що ми очікували за її результатами для України. Якщо бути об'єктивними, то, на жаль, варто зазначити, що цих досягнень не так і багато. Те перемир'я, про яке так багато говорять, воно більше умовне, а його обсяги і масштаби не такі, як хотілося б нам. Але знову-таки, ми розуміємо, що пандемія, яка тотальна в усьому світі, вона вплинула на цю ситуацію, як і на всю міжнародну політику", - зазначила парламентарій у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За її словами, оцінити результати "нормандської зустрічі" загалом має президент України Володимир Зеленський. У групі "За майбутнє" вважають, що незабаром глава держави "задекларує цю позицію".

"Ми розраховуємо, що колись вдасться позитивно вирішити цю ситуацію на користь України, що ми відновимо свою територіальну цілісність, і що ця війна завершиться, а Україна здобуде в ній перемогу", - додала Констанкевич.

Як повідомлялося, 9 грудня 2019 року в Парижі відбулася перша за три роки зустріч лідерів "нормандської четвірки". У рамках саміту президент України Володимир Зеленський, президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Російської Федерації Володимир Путін провели переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі та склали підсумкове комюніке. Водночас вони домовилися про проведення наступної зустрічі у квітні 2020 року за умови виконання всіх пунктів комюніке.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА