12:11 08.12.2020

Пандемія суттєво вплинула на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки" - група "За майбутнє"

2 хв читати
Пандемія суттєво вплинула на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки" - група "За майбутнє"

Пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 суттєво вплинула на всю міжнародну політику і, зокрема, на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки", вважає народний депутат, член депутатської групи "За майбутнє" Ірина Констанкевич.

"Щодо зустрічі "нормандської четвірки" і того, що ми очікували за її результатами для України. Якщо бути об'єктивними, то, на жаль, варто зазначити, що цих досягнень не так і багато. Те перемир'я, про яке так багато говорять, воно більше умовне, а його обсяги і масштаби не такі, як хотілося б нам. Але знову-таки, ми розуміємо, що пандемія, яка тотальна в усьому світі, вона вплинула на цю ситуацію, як і на всю міжнародну політику", - зазначила парламентарій у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За її словами, оцінити результати "нормандської зустрічі" загалом має президент України Володимир Зеленський. У групі "За майбутнє" вважають, що незабаром глава держави "задекларує цю позицію".

"Ми розраховуємо, що колись вдасться позитивно вирішити цю ситуацію на користь України, що ми відновимо свою територіальну цілісність, і що ця війна завершиться, а Україна здобуде в ній перемогу", - додала Констанкевич.

Як повідомлялося, 9 грудня 2019 року в Парижі відбулася перша за три роки зустріч лідерів "нормандської четвірки". У рамках саміту президент України Володимир Зеленський, президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Російської Федерації Володимир Путін провели переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі та склали підсумкове комюніке. Водночас вони домовилися про проведення наступної зустрічі у квітні 2020 року за умови виконання всіх пунктів комюніке.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Угорщина і Сербія планують прискорити будівництво нафтопроводу, що зв'язує дві країни, - Сіярто

Єврокомісія продовжує роботу над "дорожньою картою" щодо відмови від газу з РФ

Президент Фінляндії за підсумками саміту балтійських країн НАТО заявив про суворі заходи щодо тіньового флоту РФ

Вісім країн, включно з Україною, приєдналися до санкцій ЄС проти Білорусі

Зеленський про вибори в Німеччині: Українські військові захищають усіх, незалежно на якому вони місці

Єрмак: Санкційний і дипломатичний тиск на РФ має зростати, зниження цін на нафту необхідне

Порошенко розкритикував виділення 5 млрд на "тисячу для всіх" – ці кошти потрібні фронту

НАТО запускає місію із гарантування безпеки в Балтійському морі - генсек альянсу

Кос: У 2025 році з Україною можливо буде відкрити перший і тридцять перший кластери в переговорах про членство в ЄС

Генерал Ходжес: Висловлювання Саллівана про необхідність для України знизити призовний вік - це спроба обілити провал адміністрації Байдена в допомозі Києву

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА