Інтерфакс-Україна
14:14 12.01.2021

Молдова беззастережно підтримує територіальну цілісність України - Санду

1 хв читати
Молдова беззастережно підтримує територіальну цілісність України - Санду

Молдова рішуче та беззастережно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, заявила президент Молдови Майя Санду під час офіційного візиту в Україну.

"Хотіла б наголосити ще раз, що Республіка Молдова рішуче і беззастережно підтримує територіальну цілісність та суверенітет України", - сказала Санду на прес-конференції після переговорів із президентом України Володимиром Зеленським у Києві у вівторок.

Президент Молдови розповіла, що вони з президентом Зеленським ґрунтовно обговорили питання безпеки. "Ми зосередилися на викликах і загрозах, які впливають і на національну, і на регіональну безпеку. Стабільність та безпека України і Республіки Молдова є життєво важливими для обох держав. У цьому контексті ми знову підтвердили нашу взаємну і тверду підтримку мирному вирішенню конфліктів, що ґрунтується на повазі суверенітету і територіальної цілісності наших держав у межах міжнародно визнаних кордонів", - наголосила вона.

Санду відзначила щирість дискусій із президентом України та взаємну відкритість до вислухування і розуміння висловлених позицій та аргументів.

"Переконана, що такий постійний діалог, який ми домовилися встановити сьогодні, відповідає національним інтересам обох країн", - додала глава держави.

Крім того, Санду підтвердила запрошення президентові Зеленському здійснити офіційний візит до Молдови. "Сподіваюся побачитися з вами, пане президенте, знову найближчим часом у Кишиневі", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА