Інтерфакс-Україна
10:24 02.03.2021

ВР почала використовувати сенсорну кнопку

1 хв читати
ВР почала використовувати сенсорну кнопку

Верховна Рада почала використовувати в залі пленарних засідань сенсорну кнопку, що зчитує відбиток пальця.

Як зазначив голова ВР Дмитро Разумков, відкриваючи засідання у вівторок, використання сенсорної кнопки дасть змогу унеможливити неперсональне голосування.

Депутати перед засіданням протестували цю систему.

Крім того, в сесійній залі українського парламенту працюватимуть додаткові камери відеоспостереження.

Як повідомлялося, сенсорна кнопка голосування, що зчитує відбиток пальця, не дозволятиме "застосовувати кнопкодавство в стінах Верховної Ради".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА