Інтерфакс-Україна
18:27 20.04.2021

Україна пропонує створити Міжнародну корпорацію інноваційного розвитку "ГУАМ і партнери"

2 хв читати
Україна пропонує створити Міжнародну корпорацію інноваційного розвитку "ГУАМ і партнери"

- Україна слідом за створенням найближчим часом Міжнародного центру інновацій та трансферу технологій ГУАМ (Організації за демократію і економічний розвиток Грузії, України, Азербайджану та Молдови) пропонує створити Міжнародну корпорацію інноваційного розвитку "ГУАМ і партнери", повідомив віце-прем'єр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

"Перший камінь у її фундамент закладемо вже найближчим часом, створивши Міжнародний центр інновацій та трансферу технологій ГУАМ. При цьому долучимо до процесу і нових партнерів", - написав він у Facebook за підсумками проведеного у вівторок у режимі відеоконференції 4-го засідання робочої підгрупи з питань науки та інновацій ГУАМ.

Уруський нагадав, що ізраїльський уряд висловив бажання стати партнером ГУАМ, передусім для співпраці у сфері науки та інновацій.

Віце-прем'єр також повідомив, що одним із питань, обговорених під час заходу, стала співпраця країн-членів ГУАМ у сфері космічних технологій.

Він зазначив, що Мінстратегпром спільно з Державним космічним агентством України працюють над підготовкою космічної програми до 2025 року, концепцію якої на початку цього року схвалив уряд.

"Основними напрямами розвитку космічної галузі для України на наступні п'ять років мають стати дистанційне зондування Землі, виробництво ракетно-космічної техніки, забезпечення незалежного доступу України в космос завдяки створенню власної ракети-носія, здійснення її пуску, а також фундаментальні й прикладні космічні дослідження", - заявив Уруський.

Він також закликав до узгодження переліку перспективних науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт й у рамках цього формування реєстру наукових досліджень, що плануються до проведення в державах-членах ГУАМ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА