Інтерфакс-Україна
19:43 31.05.2021

Монобільшості може не вистачити голосів за президентський законопроект про деолігархізацію - нардеп Рудик

2 хв читати
Монобільшості може не вистачити голосів за президентський законопроект про деолігархізацію - нардеп Рудик

Лідер партії "Голос", народний депутат Кіра Рудик вважає, що Верховна Рада може не підтримати президентський законопроект про деолігархізацію.

"Не думаю, що у них (у фракції "Слуга народу" - ІФ) будуть голоси за це. Заява президента про деолігархізацію та напрацювання певного закону - ще одна зі спроб вирішити складну проблему дуже простим способом. Це те ж саме, що і припинити стріляти, щоб закінчити війну", - сказала Рудик в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

На її думку, "боротьба з олігархами" передбачає насамперед внесення змін у податкове законодавство, закони про ЗМІ, про діяльність Антимонопольного комітету, а також проведення судової та правоохоронної реформ.

Окрім того, парламентарій не виключає, що цей законопроект "розсиплеться" ще на етапі його написання, оскільки "деякі норми справді суперечливі й не пройдуть спочатку парламент, а потім - і Конституційний Суд".

Водночас на запитання, чи готова фракція "Голос" підтримати цю ініціативу глави держави під час голосування у Верховній Раді, Рудик відповіла, що їхня політсила має намір перш вивчити фінальну версію законопроекту, але "навіть те, що ми вже знаємо, вважаємо безглуздим, що ні буде результату".

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський на прес-конференції 20 травня поінформував, що підготовка законопроекту про деолігархізацію вже майже завершена.


Повну версію інтерв'ю з Рудик буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА