Інтерфакс-Україна
11:30 19.10.2021

ВР обговорює дві кандидатури на посаду першого віце-спікера парламенту

1 хв читати
ВР обговорює дві кандидатури на посаду першого віце-спікера парламенту

Верховна Рада у вівторок продовжила розгляд питання про обрання першого заступника голови парламенту, який розпочала 8 жовтня.

Як повідомлялося, на цю посаду претендують два кандидати: Олександр Корнієнко (перший заступник голови фракції "Слуга народу") та Софія Федина (фракція "Європейська солідарність").

Серед основних завдань на посаді першого віце-спікера Корнієнко бачить реформування парламенту, зокрема Регламенту.

"У нас має вистачити політичної волі та експертизи реформувати і Регламент Верховної Ради. Необхідна... реформа парламентських процедур і процесів", - сказав Корнієнко на пленарному засіданні парламенту у вівторок.

Народний депутат висловився за проведення щомісяця у Верховній Раді Дня опозиції та за підготовку ухвалення закону про опозицію.

За словами Федини, парламент має стати "активним захисником України на міжнародній арені, особливо в контексті довіри наших партнерів до нас".

Вона назвала "дикою" ситуацію зі спробою прикрити злив спецоперації із затримання "вагнерівців", а також "замовчування "Офшор 95", який вбиває імідж України та підриває довіру інвесторів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА