Інтерфакс-Україна
12:17 05.11.2021

ВР позбавила права брати участь у п'яти пленарних засіданнях Третьякову, але відмовилася позбавляти права Геращенко

1 хв читати
ВР позбавила права брати участь у п'яти пленарних засіданнях Третьякову, але відмовилася позбавляти права Геращенко

Верховна Рада позбавила права у відвідуванні п'яти пленарних засідань голову комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову (фракція "Слуга народу").

За відповідне рішення проголосували 234 народні депутати.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", після голосування голова Верховної Ради Руслан Стефанчук попросив Третьякову вийти із зали засідань та не брати участі у наступних п'яти пленарних засіданнях.

Як повідомлялося, парламентський комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи рекомендував Верховній Раді усунути голову комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову (фракція "Слуга народу") від участі у п'яти пленарних засіданнях за її висловлювання у чаті фракції щодо смерті нардепа із групи "За майбутнє" Антона Полякова - "одним ворогом менше".

Водночас народні депутати не підтримали рекомендацію регламентного комітету про позбавлення народного депутата Ірини Геращенко (фракція "Європейська солідарність") права брати участь у п'яти пленарних засіданнях за те, що у вересні 2019 року вона під час засідання Верховної Ради заявила, що "парламент захопили зелені чоловічки".

Рекомендацію профільного комітету підтримали лише 190 народних депутатів (для ухвалення результативного рішення необхідно 226 голосів на підтримку).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА