Інтерфакс-Україна
16:20 20.01.2023

Глава МЗС Нідерландів заявляє про готовність розглядати передання Україні F-16, якщо надійде запит від Києва

1 хв читати
Глава МЗС Нідерландів заявляє про готовність розглядати передання Україні F-16, якщо надійде запит від Києва

Уряд Нідерландів, якщо це буде потрібно, буде готовий розглядати питання про передання Україні танків Leopard-2 та літаків F-16, повідомляє у п'ятницю агентство ЕФЕ з посиланням на главу нідерландського МЗС Вопке Гукстру.

За словами міністра, його країна може "без упереджень" розглянути постачання таких озброєнь. У випадку з танками Нідерланди вважають за краще діяти не самостійно, а у складі коаліції з декількох країн. Питання про літаки, як зазначив Гукстра, можна розглянути у разі надходження запиту на них від Києва.

"Жодних табу (на постачання озброєння – ІФ-У) у нас немає", - додав міністр.

ЕФЕ зазначає, що одна з чотирьох партій, що входять до голландської правлячої коаліції, домагається від уряду активнішого передання озброєнь Києву.

Що стосується танків, як пише агентство, Нідерланди, як і інші країни, не можуть їх передати третій стороні без згоди їх виробника - ФРН. Берлін поки що такої згоди не дає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА