Інтерфакс-Україна
15:58 02.02.2023

Україна розраховує на позитивну проміжну оцінку Єврокомісії навесні та позитивні рішення вже у жовтні 2023 року - Стефанішина

1 хв читати
Україна розраховує на позитивну проміжну оцінку Єврокомісії навесні та позитивні рішення вже у жовтні 2023 року - Стефанішина

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявляє, що Україна розраховує на позитивну проміжну оцінку Європейської комісії навесні та позитивні рішення вже у жовтні 2023 року.

"Ми вдячні колегам із Єврокомісії за те, що ви погодилися навесні провести проміжну оцінку, для нас це дуже важливо. Ми також розраховуємо на великі та позитивні рішення у жовтні цього року", - сказала Стефанішина на спільному засіданні уряду України та Єврокомісії у четвер у Києві.

Вона висловила сподівання, що проміжна оцінка буде позитивною, і заявила, що вона дасть змогу конкретніше спланувати роботу з реалізації рекомендацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА