Інтерфакс-Україна
17:48 28.08.2023

Тема статусу Косова не була ключовою на зустрічі Зеленського і Вучича в Афінах - Жовква

1 хв читати
Тема статусу Косова не була ключовою на зустрічі Зеленського і Вучича в Афінах - Жовква

Тема статусу Косова на зустрічі президентів України і Сербії Володимира Зеленського та Александара Вучича в Афінах минулого тижня не була ключовою, сказав в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступник глави Офісу президента Ігор Жовква.

"Якщо ви запитаєте, чи звучала тема Косова на зустрічі з президентом як ключова, - ні, не звучала. Адже позиція України не змінювалася", - сказав він.

За словами заступника глави Офісу президента, на зустрічі порушували важливіші питання. "У Сербії є досвід європейської інтеграції. І він цікавий нам із погляду того, що країна вже має не тільки кандидатський статус, а й розпочала переговори про вступ до ЄС", - сказав він.

"Безумовно, Володимир Зеленський поінформував про те, як триває процес європейської інтеграції України. Ми почули чітке запевнення президента Сербії щодо підтримки територіальної цілісності, суверенітету України, включно з Кримом. Було дуже важливо це почути від президента Сербії", - повідомив Жовква.

"Якщо ви звернули увагу, наступного дня, коли відбувалася Кримська платформа, там виступала прем'єр-міністерка Сербії Ана Брнабич. Це теж результат візиту", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Федієнко: На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА