Інтерфакс-Україна
17:42 26.09.2023

Зеленський обговорив із головою Нацради Австрії питання євроінтеграції та спільних економічних проєктів

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із головою Національної ради Австрії Вольфгангом Соботкою, який перебуває з візитом в Україні, та обговорив із ним питання європейської інтеграції України та взаємодії з Австрією в цьому контексті.

Як повідомляється на сайті президента України у вівторок, глава держави поінформував про перебіг виконання рекомендацій Європейської Комісії щодо статусу кандидата на членство в ЄС і наголосив на важливості ухвалення позитивного рішення щодо початку переговорів про членство України в Євросоюзі.

"Підтримка європейських прагнень України дуже важлива. Це один із чинників, які мотивують українців, захищають державу та цивілізоване майбутнє", - сказав президент.

Зеленський відзначив зацікавленість України в розширенні присутності австрійського бізнесу та реалізації спільних проєктів, які дадуть змогу створити нові робочі місця в нашій країні.

Сторони також обмінялися думками щодо актуальних питань співпраці в регіоні Східної Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою МЗС Польщі євроінтеграцію України та мирний процес

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА