Інтерфакс-Україна
16:08 05.11.2023

Блінкен провів зустріч з Аббасом

1 хв читати
Блінкен провів зустріч з Аббасом

Держсекретар США Ентоні Блінкен відвідав у неділю місто Рамаллах, де провів зустріч із главою Палестинської національної адміністрації Махмудом Аббасом, передають західні ЗМІ.

Це перший візит Блінкена на палестинські території з моменту початку 7 жовтня збройного конфлікту між Ізраїлем і угрупованням ХАМАС, що контролює Сектор Гази.

У суботу глави МЗС низки арабських країн закликали США домагатися негайного безстрокового припинення вогню між Ізраїлем і ХАМАС.

Блінкен, як повідомляли ЗМІ, у п'ятницю прибув із візитом до Ізраїлю, щоб домогтися тимчасового припинення вогню для вивезення із Сектора Гази іноземців і доправлення туди гумдопомоги. Однак ізраїльська сторона поки що такі пропозиції відкидає.

Палестинська національна адміністрація де-факто контролює лише низку територій на Західному березі Йордану. Управління Сектором Гази вона не здійснює.

За повідомленнями арабських ЗМІ, Махмуд Аббас закликав Блінкена домогтися негайного припинення вогню між Ізраїлем і ХАМАС у Секторі Гази.

"Також слід прискорити доставку в Сектор Гази гуманітарної допомоги, зокрема ліків, води, продовольства. Потрібно відновити подачу туди електрики", - додав глава ПНА.

Аббас назвав удари Ізраїлю по Газі спробою геноциду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

Кабмін провів низку кадрових призначень

В Єврокомісії переконані, що Київ веде переговори з Вашингтоном щодо угоди про мінерали в інтересах України

Мережко: по суті, Путін через Віткоффа пропонує Трампу хабар за українські території

Верхня палата парламенту Австрії розгляне резолюцію щодо викрадених РФ українських дітей - Кондратюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА