Інтерфакс-Україна
20:23 07.11.2023

Кулеба: Є розуміння термінів щодо створення загальноєвропейської правової рамки для використання заморожених російських активів в інтересах відновлення України

1 хв читати
Кулеба: Є розуміння термінів щодо створення загальноєвропейської правової рамки для використання заморожених російських активів в інтересах відновлення України

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що обговорив з комісаром ЄС із питань юстиції Дідьє Рейндерсом у штаб-квартирі Єврокомісії питання створення загальноєвропейської правової рамки для використання заморожених російських активів в інтересах відновлення України.

"Це питання болюче. Ми вже неодноразово наголошували, що пауза з обіцянкою з боку ЄС затвердити таку юридичну рамку і, власне, з її ухваленням затягнулася. Ми маємо поспішати, потрібні спільні зрозумілі європейські правила. Сьогодні я отримав чітку відповідь щодо часових рамок і змісту цього рішення, яке буде ухвалено", - сказав Кулеба під час спілкування з журналістами у Брюсселі.

За його словами, Україна продовжуватиме "тиснути" на це питання, оскільки РФ має платити за скоєні в Україні злочини та руйнування.

Також у Брюсселі глава МЗС обговорив стратегічні проєкти між Україною та ЄС у сфері "зеленої" енергетики та сприяння з боку Євросоюзу у здійсненні "зеленого" переходу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА