18:29 27.11.2023

Віцепрезидент ЄК впевнена, що Україна створить необхідну систему боротьби з корупцією

2 хв читати
Віцепрезидент ЄК впевнена, що Україна створить необхідну систему боротьби з корупцією

Віцепрезидент Єврокомісії з питань цінностей та прозорості Вєра Юрова впевнена, що в Україні буде створено належну систему боротьби з корупцією.

"Ми з неймовірним захопленням ставимось до вас і до того прогресу, що ви демонструєте, впроваджуєте реформи, які є дуже складними... Хочу бути автентичним свідком тієї роботи, що ви проробили. Впевнена, що повернусь із посилом, що Україна робить усе можливе, щоб забезпечити створення належної системи боротьби з корупцією", - наводить слова Юрової пресслужба апарату Верховної Ради на зустрічі з керівництвом парламенту та представниками фракцій і груп у понеділок.

У свою чергу перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко наголосив на рішучості парламенту завершити роботу над законопроєктами, ухвалення яких необхідне для початку переговорів України щодо вступу до Європейського Союзу.

"Ми маємо позитивні результати реалізації двох кроків, викладених у Звіті Єврокомісії щодо антикорупційної політики", - зазначив Корнієнко, додавши, що вже триває робота над законопроєктами про права національних меншин і про лобізм.

Віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк також зазначила, що всі фракції та групи розуміють відповідальність та історичну місію цього скликання парламенту - наблизити можливості України до вступу в Євросоюз.

За її словами, українське суспільство пов'язує вступ до Євросоюзу з безпекою. "Понад 60% наших людей говорять і вірять, що якщо вони вступають до ЄС, то забезпечують своє право на безпеку", - зазначила Кондратюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Угода про оборонну співпрацю з Нідерландами закріпила підтримку культурної спадщини України - Жовква

"Європейська солідарність" закликає владу скасувати заборону на міжнародну діяльність опозиції - заява партії

Зеленський подякував прем'єру Нідерландів за візит до Харкова

Між Україною та Нідерландами укладено угоду про співпрацю у сфері безпеки - Зеленський

У розрахунках про ремонт Дегтярівського мосту недостатньо інформації щодо цін - інженер з містобудування Мінюкова

Лідери Конгресу на зустрічі з Байденом не змогли домовитися про допомогу Україні через позицію спікера Палати представників - ЗМІ

Суддя Іллінойсу виключив Трампа з виборчого бюлетеня штату

Росія не може виступати в ролі миротворця у врегулюванні конфлікту в Придністров'ї

Кличко: ТСК у парламенті створена для маніпулювання і поширення неправдивої інформації, щоб дискредитувати столичну владу

Депутати Придністров'я закликали Росію вжити заходів щодо захисту регіону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА