Інтерфакс-Україна
15:21 08.01.2024

Зеленський та емір Кувейту обговорили співпрацю в енергетичному та аграрному секторах

1 хв читати
Зеленський та емір Кувейту обговорили співпрацю в енергетичному та аграрному секторах

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з еміром Кувейту шейхом Мешалем аль-Ахмадом аль-Джабером ас-Сабахом.

"Глава держави подякував співрозмовнику за підтримку з боку Кувейту суверенітету й територіальної цілісності України, голосування щодо ключових українських резолюцій в ООН та своєчасну допомогу з наданням електрогенераторів напередодні зими", - повідомила в понеділок пресслужба Офісу президента.

Зеленський поінформував співрозмовника про протидію ракетному терору, який Росія відновила під час новорічних свят. "Сторони обговорили перспективи співпраці в енергетичному та аграрному секторах. Володимир Зеленський наголосив, що Україна забезпечує свободу судноплавства в Чорному морі й завдяки цьому залишається гарантом світової продовольчої стабільності, а також докладає максимальних зусиль для відновлення справедливого миру", - йдеться в повідомленні.

"Ми активно працюємо над наступними кроками щодо реалізації Формули миру. Голос і позиція країн Затоки в цьому важливі", - зазначив глава держави.

Президент запросив представника Кувейту на наступну зустріч радників з національної безпеки та політичних радників лідерів країн щодо реалізації Української формули миру, яка відбудеться в Давосі, а також взяти участь у підготовці майбутнього Глобального саміту миру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

Венс: росіяни вже визнали, що не зможуть встановити "маріонетковий режим" в Україні

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА