Інтерфакс-Україна
13:22 08.02.2024

Україна розпочала переговори з Данією щодо укладення двосторонньої угоди про безпеку

1 хв читати
Україна розпочала переговори з Данією щодо укладення двосторонньої угоди про безпеку

Українська сторона розпочала детальні переговори з Данією щодо укладення двосторонніх безпекових зобов'язань на виконання доручення президента України Володимира Зеленського та керівника Офісу президента Андрія Єрмака, повідомляють на сайті глави держави в четвер.

"Українську делегацію на перемовинах очолював заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, данську – державний секретар Міністерства закордонних справ Лісбет Зільмер-Йонс", - ідеться в повідомленні.

Переговори розпочалися в межах реалізації Спільної декларації G7 про підтримку України, до якої Данія приєдналася однією з перших. Сторони обговорили основні елементи майбутніх двосторонніх безпекових зобов'язань та узгодили графік подальших переговорів.

"Зобов'язання Данії у сфері безпеки підтверджують непохитну й потужну підтримку, включно з військовою допомогою, яку вона надає нашій країні з початку російської агресії", - наголошується в повідомленні. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА