Інтерфакс-Україна
17:19 16.02.2024

Зеленський зустрівся з президентом Штайнмаєром у Берліні

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Берліна провів зустріч із федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

"У Берліні провів зустріч із федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Говорили про ситуацію на фронті, актуальні оборонні потреби України", - написав Зеленський у телеграмі.

Глава держави подякував німецькій стороні за вагому підтримку України, а також наголосив, що укладена угода про безпекову співпрацю з Німеччиною є важливим кроком у зміцненні української обороноздатності.

Окремо Зеленський і Штайнмаєр наголосили на важливості запуску спільного виробництва озброєнь, повідомила пресслужба президента України.

Співрозмовники також приділили особливу увагу реалізації Української формули миру.

Крім того, вони зупинилися на питанні подальшого розвитку муніципальних і міжрегіональних партнерств між Україною та Німеччиною, що має втілюватися в конкретних домовленостях і проєктах. Зокрема сторони узгодили подальші кроки з підготовки до наступної Конференції з відбудови України, яка має відбутися в Берліні в червні цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА