Інтерфакс-Україна
21:32 24.06.2024

РФ намагається переформатувати свідомість молодого покоління в Криму - Чубаров

1 хв читати
РФ намагається переформатувати свідомість молодого покоління в Криму - Чубаров

Зросійщення і знищення - ось, що зараз намагаються здійснити російські окупанти в Криму, заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Якщо говорити дуже сконцентровано про те, що саме здійснюється російськими окупантами в Криму, я думаю, що це можна висловити двома словами - зросійщення і знищення. Зросійщення всієї життєдіяльності в Криму і знищення всього того, що цьому противиться. Насамперед, корінні народи. Це росіяни придумали не зараз. Вони просто хочуть завершити те, що здійснювалося стосовно кримськотатарського народу останні 240 років з часу першого захоплення Криму", - сказав він на Міжнародному форумі експертної мережі Кримської платформи в понеділок.

Чубаров наголосив, що, в цьому сенсі в більшій небезпеці перебуває саме молоде покоління, зокрема, діти, яким окупанти старанно намагаються стерти їхню національну ідентичність.

"11 рік окупації не проходить без наслідків. Особливо, коли росіяни знають свою справу і хочуть переформатувати свідомість молодого покоління і, насамперед, школярів", - сказав він.

Чубаров наголосив на необхідності більшої презентації прав кримськотатарського народу в міжнародній політиці, як частини української суб'єктності.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: Україна заслуговує на уряд, який працює задля збереження держави

Зміни в українському уряді потрібні для результату, там мають працювати професіонали, заявляють в "Ударі"

Захист прав людини в умовах агресії РФ набуває додаткової важливості – коментар МЗС щодо меморандуму єврокомісара з прав людини

Єврокоміссар з прав людини заявляє про випадки вибіркового військового набору в Україні та інші порушення при мобілізації - меморандум

Шлях України до вступу до ЄС несе зобов'язання щодо прав людини - єврокомісар

Настав час змінити правила гри у питанні санкцій проти Росії – сенатор-республіканець Грем

Нетаньягу висунув Трампа на Нобелівську премію миру

Україна готова в липні відкривати перші три переговорні Кластери про вступ в ЄС, або починати з 1-го Кластеру разом з Молдовою - Стефанішина

На цьому тижні країни ЄС дійдуть згоди разом із Словаччиною і Угорщиною щодо 18-го пакету санкцій проти РФ, прогнозує Стефанішина

Для відкриття переговорних Кластерів про вступ України в ЄС достатньо 26 голосів держав-членів без Угорщини - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА