14:00 27.09.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про що не говорить НАБУ: важливі зміни у справі адвоката Юрія Зонтова"

1 хв читати

У понеділок, 27 вересня, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Про що не говорить НАБУ: важливі зміни у справі адвоката Юрія Зонтова" за участю адвоката адвокатського об'єднання  "Немесіда" Олександра Корнаги (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (096) 504-74-47 (Олександр Корнага).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Опалювальний сезон 2021/2022. Чи не замерзнуть українці?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо підсумків діяльності благодійного фонду "Фонд захисту свободи слова"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Українська політика у жовтні - між поляризацією та консолідацією"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Обшуки в місцевих органах влади: на кого найбільше тисне центральна влада. Презентація результатів моніторингового дослідження судових рішень"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" кандидата на посаду Харківського міського голови Д.Ярославського

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" генерального директора державного концерну "Укроборонпром" Ю.Гусєва

До відома: про перенесення на 12 жовтня о 15.00 прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за участю кандидата на посаду харківського міського голови Д.Ярославського

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" кандидата на пост Харківського міського голови Д.Ярославского

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок борошна та хліба: що очікувати українському споживачеві від рекордного врожаю пшениці?"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як вакцинація від COVID-19 впливає на вакцинацію від сезонного грипу. Де українці можуть зробити щеплення від грипу?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА