14:00 23.11.2021

До відома: про ВІДМІНУ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підписання меморандуму з реновації будівлі та парку на вул. Георгіївський провулок, 9 між інвестором і громадою"

1 хв читати

Скасовується анонсована на вівторок, 23 листопада, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" прес-конференція на тему "Підписання меморандуму з реновації будівлі та парку на вул. Георгіївський провулок, 9 між інвестором і громадою" за участю керуючого партнера та співвласника проекту з реновації будівлі та парку на вул. Георгіївський провулок, 9 Оксани Гуляєвої.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гроші проти закону: як великий бізнес ігнорує виконання судових рішень в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політична агресія РФ в ОРДЛО"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Які чинники формують ландшафт зимово-весняного політичного сезону 2022?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оператор космодрому в Атлантиці підтримав запуск українських ракет"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Неочікувані особливості сьогодення ДП "Адміністрація морських портів України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Три тижні з РРО: політ ненормальний"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Різкий політичний старт року. Що чекає на Україну – ззовні та зсередини"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фальсифікація винних ігристих напоїв в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА