16:34 09.03.2022

Військовослужбовці російської 15-ї мотострілецької бригади попросили вибачення у народу України

1 хв читати
Військовослужбовці російської 15-ї мотострілецької бригади попросили вибачення у народу України

 Військові російської 15-ї мотострілецької бригади, що потрапили в полон, попросили вибачення в українського народу за вторгнення в Україну.

На пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу, зокрема, військовослужбовець бригади Сергій Галкін, попросивши вибачення, сказав, що "керівництво країни повелося підло і стосовно нас зрадницьки". "Ми розуміємо, що ми воєнні злочинці, тут війни ніхто не хотів, усі битимуться за свою землю, свої домівки", - зазначив він.

Військовослужбовець Максим Черняк сказав, що розуміє, "яку жахливу справу ми скоїли і чинимо зараз". "Ніяких фашистів і гніту тут немає. Зрозумійте, пацани, тут немає фашистів, ми воюємо проти мирної нації. Довго замовчувати це не вийде. Це жахливе відчуття – розуміти, якої помилки ми припустилися", - сказав він.

За словами військовослужбовця Максима Дем'янова, 15-та бригада навесні 2014 року заходила до Криму, потім влітку 2014 року – до Краснодона (Луганська область. У 2017 році бригада перебувала у Сирії, у 2020 році – там само виконувала функцію військової поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

"Кліар Енерджі" так і не вдалося повернути в мережу три ТЕС на біомасі 22 МВт через проблеми із сировиною - голова наглядової ради

В Україні до кінця 2024 р. за підтримки держави можна встановити до 500 МВт СЕС - голова правління АСЕУ

Українські експортери та Кабмін мають прискорити декарбонізацію з урахуванням вступу в дію в ЄС механізму CBAM з 2026 р

"Кліар Енерджі" до кінця року має намір встановити газопоршневу генерацію на 80 МВт - голова наглядової ради

Обов'язкове використання щонайменше 5% біопалива в автобензині принесе до бюджету понад $1 млрд щорічно - президент "МХП Еко Енерджі"

Свинарство має всі шанси повернутися до рекордних показників виробництва та вийти на експорт

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА