08:59 24.07.2019

XIX Міжнародний фінансовий форум: зустріч лідерів фінансового ринку

1 хв читати

Центр бізнес-стратегій "Перспектива" запрошує учасників на XІX Міжнародний фінансовий форум, що щорічно проводиться за підтримки Ліги страхових організацій України і відбудеться 12–15 вересня 2019 року в м. Одеса.

Форум започаткований у 2001 році, спрямований на підтримку ефективної інтеграції України в ключові міжнародні фінансові системи і набув рівня вагомої міжнародної події. Основними його завданнями є розвиток продуктивних процесів на міжнародному ринку фінансових послуг, консолідація діяльності фінансового сектору вітчизняного ринку, розповсюдження передового досвіду та досягнень сучасного менеджменту, обмін новими ідеями та досвідом роботи, ділові зустрічі страховиків і розвиток партнерських відносин.

Учасники форуму обговорять проблеми розвитку фінансового сектору України і пріоритетні напрямки розбудови страхового ринку. На конференції і дискусії Форуму виносяться питання, пов'язані з новими стандартами і вимогами ведення страхового бізнесу в Україні і за кордоном, будуть проведені тематичні круглі столи та багато іншого.

Більш детальну інформацію, програму Форуму, та умови участі в ньому можна отримати на сайті www.cbs.org.ua

Контактні дані організаторів:

Україна, м. Київ, Центр бізнес-стратегій "Перспектива"

Ukraine, Kyiv, Business Strategy Center "Perspektiva"

Tel./fax: +38 044 406 65 55 -multi channel

hot-line: +38 067 540 01 02

e-mail: forum@cbs.org.ua

www.cbs.org.ua

Інтерфакс-Україна - генеральний інформаційний партнер.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА