Інтерфакс-Україна
14:16 29.07.2020

В Харківській області газові мережі обстежуватиме мобільна лабораторія

2 хв читати
В Харківській області газові мережі обстежуватиме мобільна лабораторія

Перша пересувна мобільна лабораторія розпочала обстеження газових мереж в Харківській області. Сучасний автомобіль Toyota Hilux обладнаний приладами французької компанії Gazomat, які дозволяють визначити місця пошкодження труб та витоків газу. Ці прилади фіксують найменшу концентрацію газу на відстані у 8 метрів при швидкості руху автомобілю до 40 км на годину.

⠀Бригада мобільної лабораторії з обстеження мереж складається з водія та двох фахівців АТ "Харківгаз". Персонал лабораторії пройшов спеціальне навчання по роботі з новітнім обладнанням. Вісім датчиків на бампері аналізують повітря та виявляють наявність в ньому метану. Передбачуване місце пошкодження труби фіксується на карті, а програма сповіщає про це сигналом. Надалі точне місце витоку газу визначається фахівцем за допомогою ручного течешукача. На місце пошкодження труби викликається аварійна служба 104 для локалізації аварійної ситуації.

⠀Аби газорозподільна система Харківщини працювала безвідмовно і споживачі отримували газ в свої оселі, щороку АТ "Харківгаз" проводить комплексне-приладове обстеження близько 4 тис. км газопроводів по всій області. При обстеженні визначаються і ліквідуються місця пошкодження ізоляції труб та місця витоків газу. При цьому найбільша увага приділяється газопроводам, які працюють понад 40 років. Таких в області налічується більше однієї тисячі кілометрів. Обстеження проводиться шляхом пішого обходу трас газорозподільної системи фахівцями компанії, оснащеними спеціальними приладами і обладнанням. Застосування пересувних мобільних лабораторій дозволить в кілька десятків раз пришвидшити процес обстеження труб, зробити його автоматизованим, підвищити точність обстеження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вірмени, які тримають небо над Україною

"Метінвест", незважаючи на війну, залишається одним із найбільших платників податків та донором ЗСУ - СЕО

Ірина Міхальова, СМО Alliance Novobud, взяла участь у двох дискусіях Українського будівельного конгресу

Виживання замість розвитку: 67% медіа відмовилися від проєктів і планів – опитування ІМІ

Форум “Хлібна індустрія - 2025”: доступна детальна програма

У 85% повнолітніх споживачів нікотиновмісних продуктів першим досвідом стало куріння сигарет

Епіцентр відтворив видатні вітражі Маріуполя на поштоматах по всій Україні

ТРЦ "РайON" встановив рекорд України: ком’юніті створило найбільше панно з кубиків Рубіка

Санофі, Академія Добробут та клініка «Добробут» оголошують про стратегічне партнерство у сфері охорони здоров’я України

Свято у MADISON GARDENS: яскрава сусідська вечірка з нагоди початку літа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА