10:13 16.09.2020

Споживачі Харківської області заборгували за доставку газу близько 64 млн. грн.

1 хв читати
Споживачі Харківської області заборгували за доставку газу близько 64 млн. грн.

Станом на 1 вересня, заборгованість клієнтів за послуги розподілу газу перед АТ "Харківгаз" складає 63,6 млн. грн. В той же час, борг компанії перед Оператором ГТС становить 6,4 млн. грн. Це  майже в 10 раз менше заборгованості  споживачів перед АТ "Харківгаз".

Найбільший розмір заборгованість за доставку газу накопичили побутові споживачі. На початок вересня, борг домоволодінь Харківської області за отримані послуги становить 29,3 млн. грн. Друга значна категорія боржників – це теплопостачальні компанії, які не оплатили за доставку газу 28,5 млн. грн.

В поточному році на рівень розрахунків газорозподільних компаній з Оператором ГТС суттєво вплинула складна економічна ситуація та мораторій на застосування штрафних санкцій до боржників, введений урядом на час пандемії COVID-19. Деякі споживачі сприйняли мораторій, як дозвіл не оплачувати житлово-комунальні послуги. Хоча, під час дії карантину вимоги до своєчасної і повної оплати не були скасовані законодавством.

За місяць до початку опалювального періоду, АТ "Харківгаз" просить своїх клієнтів не накопичувати борги та своєчасно оплачувати послуги доставки газу. Від цього залежить стабільна робота газорозподільної системи, стале проходження опалювального сезону  та своєчасні розрахунки з Оператором ГТС.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА