14:55 22.10.2020

"Житомиргаз Збут" постачає клієнтам не лише газ, а й електроенергію

2 хв читати
"Житомиргаз Збут" постачає клієнтам не лише газ, а й електроенергію

ТОВ "Житомиргаз Збут" працює для створення максимально комфортних умов для кожного клієнта. Так, представники малого та середнього бізнесу можуть відтепер купувати електроенергію та газ у одного постачальника.

"Нещодавно наша компанія отримала ліцензію на продаж електроенергії. Тож тепер запрошуємо до нової співпраці юридичних та фізичних осіб- підприємців. Власники бізнесу вже можуть укласти договір на поставку електричної енергії з ТОВ "Житомиргаз Збут", – розповідає директор ТОВ "Житомиргаз Збут" Олена Благодарська.

"Житомиргаз Збут" є надійним постачальником газу для побутових споживачів, юридичних та бюджетних організацій з 2015 року. Компанія постійно розвиває та вдосконалює сервіси, працює в інтересах клієнтів, швидко реагує на усі запити.

"Ми виходимо на ринок з новою пропозицією для юридичних осіб та підприємців. Тепер споживачі мають можливість обрати одного постачальника одразу двох ресурсів: газу та електроенергії", - наголошує Олена Благодарська.

Кожен клієнт "Житомиргаз Збуту" може розраховувати на послуги персонального менеджера з газу та електроенергії. Гарантується індивідуальний підхід до розрахунку ціни та різні варіанти оплати.

Підприємство має зручний та комфортний сервіс обслуговування, що є передумовою для розширення аудиторії споживачів. Переконані, що якість послуг стане головним критерієм для нових клієнтів, котрі купуватимуть не лише газ, але й електроенергію в одного постачальника – "Житомиргаз Збут".

Детальніше про умови придбання електроенергії можна прочитати на сайті організації за посиланням https://ztgaszbut.104.ua/ua/electricity/id/umovi-postachannja-elektroenergiji-38800

Для укладання договору та обговорення умов співпраці з ТОВ "Житомиргаз Збут" клієнтам необхідно зв’язатися з відділом продажів юридичним особам за телефонами: (067) 512-24-32.

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА