12:23 25.05.2021

Американська торговельна палата організує онлайн-конференцію, присвячену поводженню з відходами

2 хв читати

Американська торговельна палата в Україні запрошує представників ЗМІ взяти участь в онлайн-презентації, «Європейський прОРиВ у поводженні з упаковкою: в Україні вперше створюється організація розширеної відповідальності виробників (ОРВВ)».

Захід буде присвячено представленню перших кроків відповідального бізнесу на шляху до впровадження принципу розширеної відповідальності виробників в Україні, найкращим європейським практикам та окресленню подальших кроків в управлінні відходами для переходу України до циркулярної економіки.

Під час заходу очільники профільних міністерств, законотворці та міжнародні експерти поділяться своїм баченням та досвідом щодо європейського механізму поводження з відходами упаковки.

Також під час заходу буде презентовано дослідження Кіріякоса Парпоунаса «Покроковий підхід - як впровадити систему РВВ в Україні», європейського експерта з 22-річним досвідом роботи у сфері управління відходами.

До участі в заході у якості спікерів також запрошені представники:

  • Офісу Президента України
  • Парламенту України
  • Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України
  • Міністерства розвитку громад та територій України
  • органів місцевого самоврядування
  • та міжнародні експерти у сфері управління відходами

Дата: 27 травня
Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення: онлайн-трансляція українською мовою на Facebook сторінці Палати
Мови заходу: українська та англійська*, синхронний переклад передбачено 

* Якщо ви бажаєте прослухати презентацію англійською мовою, будь ласка, звертайтеся до контактної особи за посиланням: Ольга Туркевич, Молодший менеджер із зв’язків з громадськістю та пресою Американської торговельної палати в Україні; [email protected].

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА