10:49 24.06.2021

"Чернігівгаз" замінив усі ШГРП у двох населених пунктах

2 хв читати
"Чернігівгаз" замінив усі ШГРП у двох населених пунктах

Фахівці "Чернігівгазу" провели повне оновлення газорегулюючого обладнання у Чемері Козелецького району та Атюші Коропського району. Компанія встановила 9 нових ШГРП, які забезпечать газом понад тисячу клієнтів. Відповідно, у Чемері встановлено 5 ШГРП  та 4 ШГРП у Атюші.

Нові  ШГРП виробництва заводу RGC Production обладнані сучасною автоматикою безпеки та надійними італійськими регуляторами тиску, і мають кілька ступенів захисту, які мінімізують витоки газу та аварійні ситуації. Заміну обладнання компанія провела за інвестпрограмою.

"Чернігівгаз" як оператор ГРМ виконує всі роботи, передбачені затвердженим НКРЕКП планом розвитку, необхідні для безпечної та стабільної роботи газорозподільної системи на території ліцензійної діяльності. Працівники компанії в режимі 24/7 підтримують мережі в робочому стані, проводять їхню реконструкцію та ремонт для забезпечення споживачів газом.

Зокрема, цьогоріч "Чернігівгаз" інвестує у розвиток газорозподільної системи області 36,5 мільйонів гривень. За інвестпрограмою компанія планує замінити 71 ШГРП та реконструювати 10 ГРП; провести капремонт 13 станцій електрохімічного захисту, які захищають від корозії 12,3 тис км газопроводів; замінити 910 будинкових регуляторів тиску та 8,4 тисячі непридатних лічильників. 

Фінансуються такі роботи за кошти, які споживачі сплачують за тарифом на розподіл газу.

Довідка: АТ "Чернігівгаз" - газорозподільна компанія, яка здійснює свою діяльність на території Чернігівської області у співпраці з брендом РГК.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, у яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

АТ "Чернігівгаз" обслуговує 357 тисяч споживачів у категорії "населення" та 2028 промислових і комунальних об’єктів.  У 2020 році АТ "Чернігівгаз" доставило 587,4 млн куб.м газу. Загальна протяжність газопроводів, які обслуговує компанія, складає  14 тис. км.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА