16:17 20.09.2021

“Епіцентр Агро” провів перший в Україні агрофорум на діючому елеваторі у Вінниці

2 хв читати
“Епіцентр Агро” провів перший в Україні агрофорум на діючому елеваторі у Вінниці

Учасники події змогли детально ознайомитися з найсучаснішими технологіями, впровадженими компанією Епіцентр Агро на найбільшому в області Вінницькому елеваторі.

Форум Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART» ЗБЕРІГАННЯ 17 вересня провели компанії ProAgro Group та Епіцентр Агро. Ця подія зібрала понад 300 представників топ-менеджменту провідних аграрних компаній України. Серед учасників були керівники Епіцентр Агро, ProAgro Group, Астарта-Київ, Nibulon, Feerum, Tornum, Convex International та інші.

Головною темою форуму стала розбудова інфраструктури елеваторного ринку в Україні. В рамках кількох конференцій, що працювали одночасно, відбулися дискусії не тільки з питань зернозберігання, а й суміжних галузей – зернової логістики й трейдингу, переробки зерна, фінансових і юридичних аспектів, які були, за оцінками самих учасників, вкрай змістовними і фаховими.

Проведення практичної SMART-конференції було зумовлено потребою елеваторників у «спеціалізованому» заході, де на прикладі конкретного підприємства можна було наочно побачити технологічні й організаційні рішення.

В межах форуму відбулася екскурсія учасників конференції Вінницьким елеватором та ознайомленням з його роботою. Нещодавно компанія завершила будівництво третьої черги цього підприємства. Загалом за останні півтора роки Епіцентр Агро інвестував у Вінницький елеватор $52 млн, збільшивши потужності одночасного зберігання більш ніж вдвічі – до 375 000 тонн. Таким чином цей об’єкт став одним з найбільших лінійних елеваторів в України.

Цей елеватор оснащено найсучаснішим обладнанням від провідних виробників. Він може одночасно приймати три різні види зерна на трьох точках приймання з автотранспорту, відвантажувати з двох точок на автомобільний і ще з двох – на залізничний транспорт. По завершенню екскурсії керівники елеваторів «Епіцентр Агро» розповіли про роботу своїх підприємств, досвід будівництва і реконструкції, підвищення продуктивності та підготовки кадрів тощо.

Як зазначила керівник центрального офісу агрохолдингу й заступник керівника елеваторного напрямку Епіцентр Агро Світлана Нікітюк, проведення подібних практичних конференцій дозволяє учасникам ринку отримати неоціненний досвід для розвитку елеваторних господарств та аграрного бізнесу в цілому.

Вона також додала, що в період 2018-2021 рр. компанія інвестувала в будівництво та реконструкцію лінійних елеваторних комплексів понад 6 млрд грн. А зараз в процесі розбудови Епіцентр Агро знаходяться ще декілька елеваторних комплексів на Хмельниччині: в Антонінах, Полонному, Шепетівці та Чотирбоках.

Нагадаємо, компанія Епіцентр Агро консолідує виробничі активи аграрного напрямку групи Епіцентр К та обробляє 160 000 га землі в шести областях України. Серед активів Епіцентр Агро також 15 елеваторних комплексів загальною потужністю зберігання понад 1,5 млн тонн.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна приєднується до інформаційної кампанії, присвяченої Міжнародному дню акромегалії

"Житомиргаз" встановив 50 нових ШГРП

29 жовтня у Києві відбудеться Щорічна Міжнародна конференція DistributionMaster-2021: "Нова реальність - виклики і рішення"

З початку року аварійна служба "Хмельницькгазу"  ліквідувала 13 тис. витоків газу на внутрішніх мережах споживачів

АДС "Чернівцігазу": з початку року опрацьовано 7 тисяч викликів

Павло Клімкін: Школа – це про наших дітей та майбутнє, про яке треба думати вже сьогодні

У Клубі експертів пройшов перший захід з популяризації українських вин

"Автоспецпром" презентує надійного чотириколісного партнера для медиків у регіонах

Автомобіль щомісяця та iPhone щотижня за 1 гривню: SWEET.TV розпочав грандіозний розіграш призів

Дубровка щодо рішення Верховного Суду: "ТОВ"Палп Мілл Прінт" став розмінною монетою в іграх держбанку”

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА