15:20 01.10.2021

"Волиньгаз" завершує підготовку 7,7 тисяч км газових мереж і обладнання до нового опалювального сезону

1 хв читати
"Волиньгаз" завершує підготовку 7,7 тисяч км газових мереж і обладнання до нового опалювального сезону

Для безперебійної доставки газу в осінньо-зимовий період газовики Волині провели модернізацію та редизайн мереж, заміну та ремонт газового обладнання.

Спеціалісти здійснили приладове обстеження 5, 922 тис. км газових мереж і обладнання на них, капітальний ремонт 40 засувок, реконструкцію 20 газорегуляторних пункти, замінили 47 застарілих шафових регуляторних пунктів газу на нові, модернізували й реконструювали  0,914 км газопроводів, здійснили капітальний ремонт 20 анодних заземлень та 11 станцій катодного захисту. Роботи проведені в усіх районах області.

"Обсяг робіт щороку зростає через поступове зношення мереж, а під час найскладніших випадків є необхідність припиняти розподіл газу, - зазначає головний інженер АТ "Волиньгаз" Андрій Цибульський. – Ми вдячні клієнтам, які ставляться з розумінням до проведення ремонтних робіт, адже це запорука безперебійного та безаварійного розподілу газу до домоволодінь, що особливо важливо в опалювальний період".

Загалом, у 2021 році інвестиції в газорозподільні мережі Волині перевищать 15,5 млн грн. Як зазначають у АТ "Волиньгаз", Інвестиційна програма 2021 року відповідає принципам довгострокової стратегії кампанії, а заходи з модернізації підвищать надійність й безпеку експлуатації газорозподільної системи області.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА