09:31 30.11.2021

Газовим порушникам доведеться оплатити 10,5 млн гривень за несанкціоноване використання газу

1 хв читати
Газовим порушникам доведеться оплатити 10,5 млн гривень за несанкціоноване використання газу

Протягом 2021 року АТ "Харківгаз" призупинив понад тисячі випадків несанкціонованого використання газу споживачами. За самовільне відновлення газопостачання після відключення, прокладання несанкціонованих газопроводів, втручання в роботу газових лічильників для зменшення їх показань порушникам нараховано до оплати понад 10 млн. гривень. При цьому 9,4 млн. гривень в цьому році вже сплачено споживачами за несанкціоноване використання газу.

Нарахування споживачу обсягів несанкціоновано-використаного газу проводиться відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем. Середній обсяг нарахувань при виявлені несанкціонованого газопроводу перевищує 150 тис. грн., при втручанні в роботу газового лічильника – близько 70 тис. грн. При несанкціонованому відновленні газопостачання, порушник оплачує обсяги газу, які нараховуються з моменту відключення, за номінальною потужністю газового обладнання в будинку.

При відмові в доступі представникам Оператору ГРМ для припинення розподілу (доставки) газу, домоволодіння відключається від газорозподільних мереж механічним шляхом. Вартість припинення та відновлення газопостачання, усунення виявлених порушень здійснюється за рахунок споживача-порушника.

В цьому році фахівці АТ "Харківгаз" своєчасно попередили аварійні ситуації, пов’язані із витоками газу через несанкціоноване підключення газу в населених пунктах Харківського, Чугуївського районів. Але в деяких випадках крадіжки газу стають причиною трагедії.

Попередити аварійну ситуацію та повідомити про несанкціоноване використання газу можна за телефоном: (057) 341-44-70 або на електронну адресу dialog@khgas.com.ua

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА