12:11 21.12.2021

Благодійний фонд Ігоря Кононенка у 2021 році спрямував 834 тис. гривень на благодійність

7 хв читати

Благодійний фонд Ігоря Кононенка опублікував звіт про діяльність за 2021 рік. Протягом трьох років Фонд активно працює за кількома напрямами: допомога медичним закладам у боротьбі з коронавірусом, соціальна допомога та допомога військовим.

Цьогоріч головні видатки БФ були спрямовані на допомогу військовим. 

Благодійний фонд Ігоря Кононенка надав 248 тисяч гривень снайперському підрозділу частини мотопіхотних військ Сухопутних військ ЗСУ. Ці кошти спрямували на нову оптику для двох снайперських комплексів – про це свідчить проміжний звіт Фонду.

Крім того, для бійців Сил спеціальних операцій (ССО) Фонд закупив дрон Autel EVO 2 та генератор, акумулятор і шини – для бійців 58-ї бригади ЗСУ.

Також  БФ «Територія добра» на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook https://ukranews.com/ua/news/792463-fond-terytoriya-dobra-podyakuvav-kononenku-za-bagatorichnu-pidtrymku-vijskovyh-na-chodi-krayiny повідомив про придбання Ігорем Кононенком автомобільних запчастин, квадрокоптерів, необхідної оптики та медикаментів для військових.

Благодійний фонд Ігоря Кононенка також приділяє увагу соціальній підтримці медичних та освітніх закладів. 

Зокрема, за підтримки бізнесмена в Оболонському районі Києва працює центр «Я+Сім’я», який надає унікальну допомогу дітям з особливими освітніми потребами. 

В центрі уваги закладу — діти віком від 3 до 8 років, які мають такі особливості розвитку, як синдром Дауна, аутизм, затримка психічного, психомовленнєвого розвитку.

«Я+Сім’я» створювали як громадську організацію, що об’єднала однодумців-вихователів. Згодом центр отримав офіційний статус комунального закладу. Це допомогло проєкту отримати фінансування для забезпечення мінімальних потреб. Однак для комплексної роботи центру, яка і робить його унікальним, цього виявилося недостатньо.

Значну роль у тому, щоб центр продовжував своє існування і міг надалі надавати повноцінну допомогу тим, хто цього потребує, відіграє допомога спонсорів. Серед них – Ігор Кононенко. 

Він супроводжує центр з моменту створення як волонтерського проєкту і підтримує його багаторазово й регулярно, зокрема через власний благодійний фонд.  

Нагадаємо, Благодійний фонд Ігоря Кононенка протягом 2020 року направив 5 720 077 гривень на соціальні потреби. Переважно кошти пішли на допомогу медичним закладам у боротьбі з коронавірусом.

У березні 2020 року народний депутат восьмого скликання і бізнесмен Ігор Кононенко взяв під патронат Обухівську і Васильківську центральні районні лікарні в частині матеріально-технічного забезпечення під час пандемії Covid-19.

За кошти Фонду придбано сучасне медичне обладнання, а саме пульсоксиметри та медобладнання для Васильківської районної лікарні. 6 апаратів для штучної вентиляції легень CWH–310 (можна використовувати для будь-якого віку, навіть для немовлят), 13 кисневих концентраторів OLV на 10 літрів, 10 портативних пульсоксиметрів та інше важливе обладнання для Обухівської районної лікарні.

Окремо надано медобладнання для Пісківського центру медико-санітарної допомоги.

Загалом у період 2018–2021 років Фонд Кононенка надав соціальну допомогу на суму 7 754 788 гривень.

Довідка

Дата і місце народження: 21 серпня 1965 року, Київ, Україна.

Сімейний стан: одружився з Лілією Кононенко у 1988 році; подружжя має трьох дітей та одного онука.

Освіта: вища. У 1989 році з відзнакою закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут і отримав кваліфікацію інженера дорожнього руху.

Кар’єра та бізнес

1984–1986 рр. – Ігор Кононенко проходив військову службу.

1988–1990 рр. – працював секретарем комітету комсомолу Київського автомобільно-дорожнього інституту.

1990–1991 рр. – заступник директора структурного підрозділу міського штабу студентського загону.

1991–1992 рр. – комерційний директор МП «Транспорт».

1992–1994 рр. – комерційний директор АТ «Біржовий дім «Україна».

1994–2005 рр. – заступник, перший заступник генерального директора, перший віце-президент ЗАТ «Український промислово-інвестиційний концерн».

2004–2009 рр. – голова наглядової ради ВАТ «Київське автотранспортне підприємство – 2240».

2009–2012 рр. – перший заступник, генеральний директор ЗАТ «Український промислово-інвестиційний концерн».

З 2012 року – голова наглядової ради ПАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «ВІК».

Ігор Кононенко є акціонером ПАТ ЗНКІФ «ВІК».

Фонд володіє 7 компаніями у сферах будівництва, готельного бізнесу, торгівлі та спорту.

Компанії, частками яких володіє ПАТ ЗНКІФ «ВІК»:

• ТОВ «Спортивно-оздоровчий комплекс «МОНІТОР»

• ТОВ «Сатурн-транс»

• ТОВ «Янтра»

• ТОВ «Міжнародна Тенісна Академія»

• ТОВ «Медсервіс-Плюс»

• ДП «Джепен Моторс»

• АТ «Міжнародний Інвестиційний Банк»

• приватна компанія «Трек Холдинг Кост С.Л. (Іспанія)

• приватна компанія «Ланкашир Біг С.Л.» (Іспанія)

Політична діяльність:

У 2006 році Ігор Кононенко став депутатом Київської ради V скликання.

У 2008 році на дострокових виборах до Київради VI скликання Кононенко знову увійшов до складу Київради, став заступником голови комісії з питань транспорту і зв’язку.

2010–2014 рр. – голова депутатської фракції «Ініціатива» Київської міської ради VI скликання.

2014 р. – депутат Київради від партії УДАР (член постійної комісії з питань транспорту і зв’язку).

27.11.2014 року його було обрано народним депутатом України від політичної партії «Блок Петра Порошенка» (БПП).

З 27.11.2014 р. до 29.08.2019 р. був народним депутатом України. Входив до складу Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою, член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою.
З 16 вересня 2015 року – перший заступник голови парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка».

На місцевих виборах 2015 року Ігор Кононенко очолював виборчий штаб партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». За результатами виборів «Блок Петра Порошенка «Солідарність» посів перше місце. Партію підтримала найбільша кількість виборців – 19,52%.

Ігор Кононенко працював у складі Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.  Займався підготовкою законодавчих ініціатив, роботою з експертною спільнотою та громадськістю. 

Кононенко працював над вдосконаленням законодавства України в енергетиці, організацією взаємодії з Кабінетом Міністрів України, ЦОВВ (центральними органами виконавчої влади), підприємствами та організаціями різних форм власності, експертним середовищем.

У складі комітету Ігор Кононенко займався впровадженням політики євроінтеграції в енергетичній сфері, направленої на виконання Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами –  з іншого – та Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

Кононенко працював над законодавством щодо енергетичної безпеки України, яка є однією із найважливіших складових економічної та, відповідно, національної безпеки України.

Результатом роботи комітету стало прийняття Верховною Радою України ключових законів, а саме: 

«Про ринок природного газу»,

«Про ринок електричної енергії», 

«Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», 

«Про Фонд енергоефективності», 

«Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії». Це, зокрема, виробництво сонячної та вітрової енергії. 

Систематизація та комплексний підхід до створення та вдосконалення законодавчого поля регулювання відносин у паливно-енергетичному комплексі сприяли реформуванню підприємств та установ ПЕК, розвитку конкурентного середовища в енергетичній сфері.

Крім того, Ігор Кононенко брав активну участь у розробці та втіленні в життя великих інфраструктурних проєктів; розвитку місцевого самоврядування.

Ігор Кононенко також займався реформою децентралізації.

Державна політика України у сфері місцевого самоврядування спирається на інтереси жителів територіальних громад і передбачає децентралізацію влади – тобто передачу від органів виконавчої влади органам місцевого самоврядування значної частини повноважень, ресурсів та відповідальності. В основу цієї політики закладено положення Європейської хартії місцевого самоврядування та найкращі світові стандарти суспільних відносин у цій сфері.

Деякі із законодавчих ініціатив Кононенка, які підтримала Верховна Рада:

615-VIII про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій);

834-VIII. Цей закон визначає правові, економічні, організаційні засади проведення державної реєстрації речових та інших прав, які підлягають реєстрації за цим законом, та їхніх обтяжень і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою цих прав, створення умов для функціонування ринку нерухомого майна. 

Низка законодавчих ініціатив, пов’язаних з реформуванням дорожньої галузі:

1762-VIII «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі;

1763-VIII про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі;

2304-VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг.

Ці закони визначають особливості будівництва та експлуатації автомобільних доріг загального користування державного значення на умовах концесії.

Мають вплив на забезпечення прав та інтересів концесіонера (інвестора). Створюють прозорі умови у сфері будівництва доріг.

Народним депутатом України Ігорем Кононенком за час його каденції (2014 – 2019) було винесено на розгляд Верховної Ради 38 законопроєктів та поправок до законопроєктів.

 

Спорт і меценатство

Міжнародна Тенісна Академія (МТА) Кононенка надає безкоштовні послуги дітям з інвалідністю, спортсменам у віковій категорії 85+, окремо надаються дитячі пакети, там є і пільгові, і групові категорії. МТА успішно співпрацює зі школами, надаючи безкоштовні послуги дітям.

Крім академії у Пущі-Водиці, також побудовано МТА Арену в Жулянах, придбано ще одну спортивну школу, і зараз це – МТА Club на п’ять ґрунтових тенісних кортів.

Ігор Кононенко разом із дружиною Лілією Кононенко керує БО «Благодійний Фонд Ігоря Кононенка».

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Група компаній DIM — партнер Ukrainian Fashion Week FW22−23

У 2021 році "Дніпрогаз" встановив 35 нових ШГРП

"Житомиргаз": забудовники обирають  газове обладнання і комплексні послуги

Європейський Союз передав Державному бюро розслідувань мобільні лабораторії для інспекторів-криміналістів вартістю майже півмільйона євро

Володимир Саєнко, заступник голови ФПУ про законопроекти, націлені на знищення профспілок

Литва стає все більш привабливою для стартапів

Як не помилитись при виборі бензопили: чек-ліст від Motozilla

"Волиньгаз": укладення договору на техобслуговування мереж – гарантія безпечного газоспоживання

"Вінницягаз" закликає споживачів дотримуватись вимог безпеки при користуванні газом

Європейський Союз передає Державному бюро розслідувань пересувні лабораторії для експертів-криміналістів вартістю майже півмільйона євро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА