18:00 02.04.2024

Епіцентр підтримує людей у спектрі аутизму

2 хв читати

2 квітня, до Дня поширення інформації про аутизм, в національній мережі торговельних центрів “Епіцентр” відбудуться заходи для підтримки людей з розладами спектру аутизму (РСА). 

Згідно з оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, одна дитина з 80 має РСА. В Україні з цим діагнозом в умовах війни живе близько 21 000 дітей. Компанія Епіцентр вирішила звернути особливу увагу на необхідність їхньої підтримки. 

“Через війну українцям сьогодні доводиться жити в складних стресових умовах. А для людей у спектрі аутизму - це ще більш травмуючий досвід, оскільки вони дійсно переживають війну емоційно набагато важче. Наше завдання - створити доброзичливе середовище, в якому вони почувалися б захищеними та спокійними”, - розповіла керівник департаменту зв'язків із громадськістю ТОВ “Епіцентр К” Юлія Чудновець

Компанія розповідає, як правильно комунікувати та взаємодіяти з людьми у спектрі аутизму, щоб мінімізувати появу у них негативних емоцій на фоні нелегкого повсякдення. На вході кожного торгового центру розміщено інформаційний стенд з QR-кодом, відсканувавши який кожен відвідувач може дізнатись, що таке РСА та як правильно спілкуватися з людьми, які живуть з цим діагнозом. Інформація також доступна за посиланням

У всіх торгових центрах мережі “Епіцентр” та “Нова лінія” в різних регіонах країни працівники будуть 2 квітня в блакитному одязі на знак підтримки людей з РСА, а всі відвідувачі мережі отримають блакитні кульки. Також Епіцентр закликає всіх у цей день одягнути блакитний елемент одягу.

Ініціатива реалізується у партнерстві з благодійним фондом Future for Ukraine (FFU), який опікується тимчасово переміщеними сімʼям з дітьми, що мають РСА. Створений фондом Levchyk Spectrum Hub у Львові  проводить дітям-переселенцям із РСА заняття з сенсорної інтеграції, поведінкової терапії та логопедії.

«Для комунікації з дітьми з РАС важливо правильно реагувати на їх поведінку, яка не є типовою (істерика, навʼязливі рухи, повторювані рухи, маніпуляція специфічними предметами тощо). Звертаючись до діток з РАС важливо контролювати тон голосу, звернення має бути чітким і коротким. Адаптація діток з РАС до нових умов має різну тривалість і різні труднощі, і це дуже індивідуальний підхід в кожному випадку», -  зазначає Анастасія Макарова, керівниця напрямку допомоги дітям благодійного фонду Future for Ukraine.

Сьогодні в Levchyk Spectrum Hub проходять адаптацію діти з регіонів де ведуться активні бойові дії: Донецьк, Херсон, Миколаїв, Краматорськ, Луганськ, Одеса,  Енергодар, Дніпро, Бердянськ, Маріуполь, Волноваха, Северодонецьк, є діти з Києва та Криму.

Future for Ukraine створений у березні 2022 року. Крім допомоги дітям з РСА, займається питаннями надання гуманітарної допомоги, протезування важкопоранених військових тощо.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Благодійний проєкт «ГеройCar» та мережа магазинів EVA передали військовим одинадцять пікапів

Рейтинг найкращих економічних генераторів для дому 2024 - ТОП 5 моделей

Вірмени України і ЗСУ: спільний фронт у війні з Росією

У Києві відбувся круглий стіл з нагоди трирічної торгівлі деревиною на ліцензованих біржах

Укрексімбанк - Банк року у сфері ESG в Україні за версією міжнародного рейтингу Euromoney Excellence Awards 2024

Підсумки конференції в ТППУ - Ізраїль пропонує Україні зосередитись на розвитку очистки стічних вод та опрісненні морської води

Випадає волосся через стрес - що робити та як лікувати?

Nemiroff увійшов до десятки найбільш швидко зростаючих брендів серед всіх міцних напоїв світу

Позиція компанії "Ланіта Інвест" щодо боргу Ocean Plaza перед Ротенбергом

Для залучення іноземних працівників необхідно створити нові правові основи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА