Інтерфакс-Україна
10:21 25.04.2025

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

1 хв читати
Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Український боксер Олександр Усик та британський професійний боксер Денієл Дюбуа проведуть чемпіонський матч-реванш у важкій вазі 19 липня на лондонському стадіоні "Вемблі", повідомляє видання The Ring.

"Бій-реванш Олександра Усика з Денієлом Дюбуа за титул чемпіона світу за версією журналу Ring та беззаперечного чемпіона світу в суперважкій вазі тепер відбудеться на тиждень пізніше – 19 липня на лондонському стадіоні "Вемблі". Спочатку бій був запланований на 12 липня", - ідеться у повідомленні.

Про причини перенесення поєдинку не повідомляється.

Як повідомлялось, у серпні 2023 Усик за допомогою технічного нокауту в дев'ятому раунді здобув перемогу над Дюбуа та зберіг титули провідних боксерських організацій планети.

ОСТАННЄ

У Мілані під час протесту проти Олімпіади сталися сутички з поліцією

Папа Римський: Спорт важливий для людства, поважайте олімпійське перемир'я

Сибіга та Бідний закликали до збереження всіх обмежень для спортсменів з РФ та Білорусі на Олімпіаді в Італії

ПАРЄ вимагає продовжувати відсторонення спортсменів з РФ та Білорусь від міжнародних змагань до завершення війни - Бідний

Зимові Олімпійські ігри розпочинаються в Італії

Зимова Олімпіада-2026 транслюватиметься на "Суспільне Спорт", "Перший канал" і місцевих каналах "Суспільного"

НОК: у 1994–2022рр. Україна здобула 9 медалей на зимових Олімпіадах, найбільше атлетів представляло країну у 2002р.

Бідний: слова президента ФІФА звучать безвідповідально, щоб не казати "інфантильно"

Українські спортсмени починають прибувати до олімпійських селищ Італії - НОК

Мінспорту: 494 спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили дозволені терміни перебування за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА