16:30 21.05.2015

Дитячий футбол у Криму під егідою УЄФА має розвиватися через ФФУ, наголошує віце-президент федерації

2 хв читати
Дитячий футбол у Криму під егідою УЄФА має розвиватися через ФФУ, наголошує віце-президент федерації

Розвиток дитячого футболу в Криму під егідою УЄФА має відбуватися через Федерацію футболу України, наголошує віце-президент ФФУ, екс-президент ФК "Таврія" Сергій Куніцин, який відповідає в українській федерації за розвиток футболу в Криму та на Донбасі.

"УЄФА прийняв рішення про те, що в Криму через програму УЄФА розвиватиметься дитячий футбол, тому що діти до політики відношення не мають. Я зараз не в'їзний до Криму, але я передав через певних людей кримській "владі", що якщо вони хочуть, щоб у Криму дитячий футбол розвивався, то УЄФА стоїть на позиції, що це має бути через ФФУ, і їм доведеться зі мною працювати. Ні - значить, на нема і суду нема, іншого не буде", - сказав він на брифінгу в Києві в четвер.

С.Куніцин розповів, що він нині формує у ФФУ сектор для роботи з Кримом і Донбасом. "Ми зараз вже формуємо перший, скажімо так, пул футбольної форми, екіпіровки, м'ячів, щоб відправити до Криму. Ми сьогодні опрацьовуємо з президентом ФФУ Андрієм Павелком те, щоб ми все-таки змогли працювати з дитячим футболом. І я думаю, що у нас буде представник Федерації футболу України в Криму, через якого ми здійснюватимемо роботу з розвитку дитячого футболу", - зазначив він.

Екс-президент "Таврії" також повідомив про ідею відродити сімферопольський клуб на материковій частині України. "Є така мрія та є люди, патріоти, ветерани "Таврії", щоб спробувати реанімувати "Таврію", і вона на території України повернулася в лоно українського футболу. Це і з політичної точки зору, і з футбольної було б правильно", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА