Інтерфакс-Україна
11:53 23.12.2015

Блаттер, який втратив віру у ФІФА, оголосив про завершення роботи у футболі

1 хв читати
Блаттер, який втратив віру у ФІФА, оголосив про завершення роботи у футболі

Президент Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) 79-річний швейцарець Йозеф Блаттер, відсторонений від футбольної діяльності на вісім років, заявив, що завершив роботу у футболі.

"Я завершив свою роботу у футболі", - наводить слова Й.Блаттера Wall Street Journal. Він додав: "Я втратив віру в нашу організацію 27 травня, коли втрутилися органи юстиції США. Того самого дня вони представили ФІФА як мафіозну структуру".

Між тим, за повідомленням lemonde.fr, Й.Блаттер працюватиме на одному з матчів Кубка Франції як радіожурналіст.

27 травня 2015 року кілька високопоставлених чиновників ФІФА було заарештовано в Цюриху (Швейцарія) за обвинуваченням у корупції.

25 вересня Швейцарське федеральне бюро юстиції відкрило справу проти Й.Блаттера, якого підозрюють у тому, що в 2011 році він незаконно перевів 2 млн швейцарських франків Мішелю Платіні. Президент УЄФА стверджує, що гроші він отримав за усною угодою за роботу на ФІФА з 1999 по 2002 рік.

На початку жовтня комітет з етики ФІФА усунув Й.Блаттера і М.Платіні на 90 днів від будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом.

21 грудня Арбітражна палата комітету з етики ФІФА відсторонила їх на вісім років від діяльності, пов'язаної з футболом. Крім того, Й.Блаттера було оштрафовано на EUR50 тис., М.Платіні - на EUR80 тис.

26 лютого 2016 року відбудуться вибори нового президента ФІФА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА