Інтерфакс-Україна
00:06 10.05.2017

"Ювентус" став першим фіналістом Ліги чемпіонів

1 хв читати
"Ювентус" став першим фіналістом Ліги чемпіонів

Італійський "Ювентус" став першим фіналістом Ліги чемпіонів УЄФА цього сезону.

Після перемоги тиждень тому на виїзді над "Монако" з рахунком 2:0 чемпіон Італії обіграв французький клуб і на своєму полі з рахунком 2:1.

На голи хорвата Маріо Манджукич і бразильця Дані Алвеса в першому таймі гості відповіли результативним ударом молодого французького таланту Киліана Мбаппе Лоттіна в середині другого, який став для "Монако" голом престижу в цій півфінальній дуелі.

У середу "Ювентус" дізнається свого суперника по фіналу, який відбудеться 3 червня в Кардіффі. Другу путівку розіграють мадридські "Реал" і "Атлетіко". У першому матчі на своєму полі "Реал" переміг 3:0.

ОСТАННЄ

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

На літньому ЄЮОФ-2025 Україну представлятимуть 78 спортсменів у 12 видах спорту

Українська гімнастка здобула "золото" на Кубку світу в Болгарії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА