21:38 10.01.2018

У футболістів "Реала" стався конфлікт з головним тренером Зінедіном Зіданом

2 хв читати

У футболістів мадридського "Реала" стався конфлікт з головним тренером команди Зінедіном Зіданом. Гравці звинуватили французького фахівця, що він вибирає стартовий склад без урахування роботи футболістів на тренуваннях

У понеділок, 8 січня, після тренування мадридського "Реала" стався конфлікт між футболістами і головним тренером Зінедіном Зіданом, повідомляє Cadena SER. За інформацією радіостанції, командні збори було затримано майже на годину.

Представники "Реала" пояснили затримку заняттям в тренажерному залі. При цьому, журналістам стало відомо, що в цей момент Зідан спілкувався з лідерами клубу. Низка молодих футболістів висловили думку про наявність у французького фахівця недоторканних гравців, які отримують місце в стартовому складі незалежно від роботи на тренуваннях.

У минулі вихідні "Реал" на виїзді не втримав перемогу в матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії проти "Сельти" (2: 2). Господарі вийшли вперед на 33-й хвилині. Яго Аспас вивів Даніеля Васса один на один, і датський півзахисник перекинув голкіпера гостей Кейлора Наваса.

До перерви "Реал" переломив хід зустрічі, Гарет Бейл за три хвилини оформив дубль. Спочатку валлійський форвард отримав м'яч від Тоні Крооса, випередив захисника і точно пробив у дальній нижній кут. У наступній атаці Бейл в дотик замкнув навіс Іско, уникнувши офсайду і відправивши м'яч під опорну ногу воротарю "Сельти" Рубену.

На 72-й хвилині Аспас не реалізував пенальті, зароблений власними силами. Кейлор Навас в падінні відбив удар. Господарі зрівняли рахунок на 82-й хвилині після того, як Марсело втратив м'яч в центрі поля. Уругвайський нападник "Сельти" Максиміліано Гомес головою з лінії воротарського замкнув навіс Васса з правого флангу.

"Реал" вперше з грудня 2008 року не зміг виграти чотири виїзні матчі чемпіонату Іспанії поспіль. Раніше мадридський клуб поступився в гостях "Жироні" (1: 2) і зіграв внічию з "Атлетіко" (0: 0) і "Атлетиком" (0: 0).

У турнірній таблиці "Реал"  посідає четверте місце, відстаючи від лідируючої "Барселони" на 16 очок при одній грі в запасі (32 бали проти 48). Мадридський клуб також випереджає "Атлетіко" (39 очок) і "Валенсія" (37).

ОСТАННЄ

Німеччина є фаворитом Чемпіонату світу з футболу

Фінал ЛЧ-2018 у Києві висвітлюватимуть близько 2,5 тис. акредитованих журналістів

"Украерорух" забезпечить прийняття всіх рейсів на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА

Гімн Ліги чемпіонів перед фіналом виконає дует віолончелістів 2Cellos

Фінал ЛЧ уперше в історії можна буде подивитися публічно на Контрактовій площі в Києві

"Газпром" як партнер Ліги чемпіонів УЄФА не позначатимуть на вулицях Києва та у фан-зоні в дні фіналу ЛЧ - представник КМДА

Київ готовий до проведення фіналу ЛЧ-2018 - представник КМДА

УЄФА компенсує Києву EUR100 тис. за безкоштовний проїзд уболівальників із квитками й акредитованих осіб у дні фіналів ЛЧ