20:19 14.01.2018

"Манчестер Сіті" пропустив чотири голи і програв уперше в сезоні

2 хв читати

"Ліверпуль" в центральному матчі туру англійського чемпіонату виграв у "Ліверпуля" з рахунком 4:3. Вперше в сезоні лідер чемпіонату Англії пропустив більше двох м'ячів.

Перший гол в цьому матчі, який відбувся на "Енфілді", був забитий на дев'ятій хвилині. Алекс Окслейд-Чемберлен отримав м'яч у центрі поля, просунувся вперед і, не входячи в штрафну, пробив у дальній кут. Голкіпер "Манчестер Сіті" Едерсон помилився з вибором позиції і не зміг відбити цього м'яча.

"Сіті" відігрався перед перервою. Лерой Сані обіграв Жоеля Матіпа і, увійшовши в штрафну з лівого флангу, пробив у ближній кут. Лоріс Каріус пізно зреагував на цей удар і м'яч пропустив.

Вирішальним в цьому матчі став відрізок з 59-ї по 68-у хвилини, за який "Ліверпуль" забив тричі. Спочатку Роберто Фірміно обіграв Джона Стоунза, перекинув м'яч через Едерсона і вивів "Ліверпуль" уперед. Відразу після цього гола Садьо Мане потрапив в штангу і тут же виправив свою помилку, забивши третій гол у ворота Едерсона. На 62-й хвилині Салах відібрав м'яч у захисника і зробив передачу на Мане, який відправив м'яч у дев'ятку.

А до великого рахунок довів уже сам Салах, який забив самий незвичайний гол у цьому матчі. Голкіпер "Сіті" Едерсон змушений був зіграти на виході, щоб не дати Мане вийти один на один, але вибив він м'яч невдало, точно на Салаха. Єгиптянин доопрацював м'яч і майже з центрального кола перекинув його через Едерсона.

На 84-й хвилині Бернарду Сілва відіграв один гол. Захисники господарів не встигли прикрити португальця, і він відправив м'яч у порожні ворота з близької відстані. А на 91-й хвилині Ілкай Гюндоган після передачі Серхіо Агуеро скоротив відставання в рахунку до мінімуму. "Сіті" спробував влаштувати фінальний навал, але йому не вистачило часу.

Поразка стала для гостей першою в сезоні - до цього з 22 матчів "Городяни" виграли 20 і в двох зіграли внічию.

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх