08:37 12.03.2018

Українець завоював третю золоту медаль на Паралімпіаді в Кореї

1 хв читати

У третій день XII Паралімпійських ігор в Пхьончхані українець Ігор Рептюх завоював третю золоту медаль і вивів національну збірну на третє місце в медальному заліку країн-учасниць.

Як повідомляється на офіційному сайті Паралімпіади, І.Рептюх став паралімпійським чемпіоном у лижній гонці на 20 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату і приніс збірній України третю золоту медаль на XII Паралімпійських іграх в Пхьончхані.

Станом на ранок понеділка збірна України вже завоювала 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі і посідає третє місце в медальному заліку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Команда України стала шостою в медальному заліку за підсумками Паралімпіади

Українські лижники здобули "срібло" та "бронзу" на зимових Паралімпійських іграх

Порошенко привітав українських паралімпійців-біатлоністів Шишкову і Казакова зі сріблом на довгій дистанції

Українка Шишкова завоювала бронзу на Паралімпіаді в Пхенчхані

Четверте золото Паралімпіади для України завоював Тарас Радь

Український спортсмен Яровий завоював "золото" у змаганнях із лижних гонок Паралімпіади-2018 в Пхьончхані

На Паралімпіаді український лижник Максим Яровий здобув золоту медаль

На Паралімпіаді в перший день змагань Україна виборола 5 медалей і посіла 4 місце в медальному заліку