18:52 24.06.2018

Збірна Англії розгромила команду Панами і вийшла в плей-оф ЧС-2018

1 хв читати

Збірна Англії обіграла з великим рахунком національну команду Панами в другому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу.

Зустріч учасників групи G відбулася в Нижньому Новгороді в неділю і закінчилася з рахунком 6: 1 на користь англійців.

Рахунок відкрив на 8-й хвилині англійський захисник Джон Стоунз, забивши гол головою. На 22-й хвилині капітан збірної Англії Харрі Кейн реалізував пенальті - 2: 0. На 36-й хвилині півзахисник Джесі Лінгард зробив рахунок 3: 0, а через чотири хвилини Джон Стоунз оформив дубль - 4: 0. На 45 + 1 хвилині Харрі Кейн знову вдало реалізував пенальті в лівий верхній кут - 5: 0.

У другому таймі на 62-й хвилині знову відзначився Харрі Кейн, зробивши рахунок 6: 0. А на 78-й хвилині захисник панамської збірної Феліпе Балой забив перший гол Панами на цьому чемпіонаті - 6: 1.

Завдяки перемозі в матчі з Панамою футболісти англійської збірної змогли достроково оформити вихід у плей-оф чемпіонату.

ЧС з футболу 2018 року проходить з 14 червня до 15 липня на 12 стадіонах у 11 російських містах.

ОСТАННЄ

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх