20:29 30.06.2018

Віце-капітан збірної Аргентини пішов з команди після вильоту з ЧС-2018

2 хв читати

Хав'єр Маскерано оголосив про завершення виступів за збірну Аргентини після поразки від Франції в 1/8 фіналу чемпіонату світу з рахунком 3: 4. 34-річний півзахисник є рекордсменом збірної за кількістю проведених матчів (147).

"На цьому все. Кінець історії. Тепер я буду вболівальником збірної Аргентини. Сподіваюся, що ці хлопці зможуть чогось добитися в майбутньому", - цитує Маскерано Invictos.

Для збірної Аргентини виступ на цьогорічному чемпіонаті світу став гіршим з 2002 року, коли команда не змогла вийти з групи. Головний тренер збірної Хорхе Сампаолі заявив, що прийме рішення щодо подальшої роботи в команді пізніше.

Перший тайм матчу між збірними Франції та Аргентини на "Казань Арені" завершився внічию - 1: 1. На реалізований Антуаном Грізманном пенальті дальнім ударом відповів Анхель Ді Марія. На 48-й хвилині Габріель Меркадо вивів південноамериканців вперед, але потім французи відзначилися тричі поспіль. Спочатку рахунок дальнім ударом зрівняв Бенжамен Павар, а потім дубль оформив Кіліан Мбаппе.

Збірна Франції стала першим чвертьфіналістом чемпіонату світу. Її суперник визначиться в матчі Уругвай - Португалія, який розпочнеться в Сочі о 21:00.

Аргентинці на ЧС-2018 виграли всього один матч. В останньому матчі в групі вони здолали Нігерію (2: 1), забивши вирішальний гол за чотири хвилини до кінця. До цього південноамериканці зіграли внічию з Ісландією (1: 1) і крупно поступилися Хорватії (0: 3). Капітан команди Ліонель Мессі забив на турнірі тільки один гол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді