12:01 07.09.2018

Незадоволена потреба Мінспорту в бюджетних коштах на 2018 рік становить близько 500 млн грн

1 хв читати
Незадоволена потреба Мінспорту в бюджетних коштах на 2018 рік становить близько 500 млн грн

Міністерство молоді і спорту України констатує, що незадоволена потреба у бюджетних коштах у 2018 році становить близько 500 млн грн на розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень і резервного спорту.

"Потреба у бюджетних коштах на 2018 рік, згідно з бюджетним запитом міністерства, наданим Міністерству фінансів відповідно до бюджетного законодавства, становила 3,3 млрд грн. Законом "Про державний бюджет на 2018 рік" за бюджетними програмами Мінспорту передбачено 2,8 млрд грн", - йдеться у відповіді відомства на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

З огляду на це міністерство зазначає, що незадоволена потреба у бюджетних призначеннях становить близько 500 млн грн за програмою "Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень і резервного спорту".

Водночас у Мінспорту наголошують, що оскільки до кінця бюджетного періоду залишається 3,5 місяця, навіть якщо передбачити ці додаткові видатки, вони не зможуть бути ефективно використані.

"Водночас зазначаємо, що першочергові та найважливіші спортивні заходи, які впливають на створення позитивного іміджу у світовій спортивній спільноті, забезпечені витратами, які передбачені Мінспорту на 2018 рік", - йдеться у відповіді.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА