21:57 07.09.2018

Марадона поєднуватиме роботу в Білорусі та Мексиці, стверджує його агент

2 хв читати
Марадона поєднуватиме роботу в Білорусі та Мексиці, стверджує його агент

 Дієго Марадона суміщатиме посаду голови правління білоруського клубу "Динамо-Брест" і технічного директора мексиканського клубу "Дорадос де Сіналоа".

"Дієго Марадона продовжить працювати як голова правління клубу "Динамо-Брест" і виконуватиме обов'язки технічного директора в "Дорадос де Сіналоа", - написав у Twitter агент Дієго Марадони Матіас Морлі.

У прес-службі "Динамо-Брест" підтвердили, що Д.Марадона надалі обійматиме посаду голови правління клубу, поєднуючи її з роботою в "Дорадос де Сіналоа".

"Д.Марадону запросили до футбольного клубу "Динамо-Брест" як почесного представника клубу. Основними його обов'язками є популяризація білоруського футболу, розвиток інфраструктури, участь у трансферних кампаніях, залучення спонсорів, розвиток дитячо-юнацького футболу. Згідно з умовами контракту Д. Марадона може обіймати посади у сторонніх організаціях", - йдеться в коментарі "Динамо-Брест".

Раніше в ESPN Mexico з'явилася інформація про те, що мексиканський клуб "Дорадос де Сіналоа" запропонував Д.Марадоні посаду технічного директора, і аргентинець відповів згодою.

У травні 2018 року Д.Марадона підписав трирічний контракт з ФК "Динамо-Брест", він відвідав Брест у липні, що викликало бурхливу реакцію його білоруських шанувальників і сподівання на стрімкий розвиток команди.

У червні керівник Білоруської федерації футболу, нині прем'єр-міністр Сергій Румас заявив, що "прихід такої людини на посаду голови правління "Динамо-Брест" однозначно сприятиме інтересу та популяризації футболу в Білорусі". "Наскільки я знаю, умови контракту передбачають тривале перебування Дієго в Білорусі", - сказав тоді С.Румас.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА