14:58 23.10.2018

Спортивний ринок скоротить темпи підйому, кіберспорт вийде в лідери зростання - опитування PwC

2 хв читати
Спортивний ринок скоротить темпи підйому, кіберспорт вийде в лідери зростання - опитування PwC

Темпи зростання спортивної галузі у світі в найближчі 3-5 років скоротяться в середньому до 7% з 7,7% у попередні роки, вважають експерти, опитані компанією PwC.

При цьому очікується, що кіберспорт стане лідером у плані темпів зростання, обійшовши навіть футбол і баскетбол. У п'ятірці лідерів також опиняться масовий спорт і бойові мистецтва, зокрема й бокс.

Найпопулярнішим типом контенту, на думку респондентів, стануть огляди матчів і відео за запитом. На другому місці - прямі трансляції змагань, на третьому - контент від команд і спортсменів, а на четвертому - призначений для користувача контент.

У тому, що стосується каналів поширення спортивного контенту, учасники опитування пророкують лідерство каналам від великих ІТ-компаній, таких як Facebook, Amazon і Google. За ними йдуть інтернет-платформи (наприклад, Netflix), на третьому місці - платформи, власниками яких є правовласники контенту, на четвертому - платформи мовників.

При цьому фахівці галузі не надто побоюються піратських трансляцій - серед основних загроз їх назвали лише 25% респондентів. Набагато більше побоювань викликають зміни споживчої поведінки в молодого покоління (такий варіант фігурує у відповідях 71,8% опитаних), розвиток інших форматів розваги, не пов'язаних зі спортом (54,2%), небажання платити за контент (32,5%) і відсутність довіри з боку регуляторів (31,4%).

На думку експертів, основним пріоритетом спонсорів у найближчі 3-5 років має стати точковий таргетинг і персоналізація пропозицій. При цьому ексклюзивний і унікальний брендований контент, як і раніше, буде актуальним форматом взаємодій зі спонсорами.

PwC проводило опитування у травні-червні 2018 року серед керівників найвищої ланки, що представляють спортивну індустрію. Загалом було отримано 470 відповідей на запитання анкети від експертів із 42 країн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА