15:45 21.04.2020

Мінспорту надав роз'яснення щодо організації тренувань спортсменів штатних збірних команд України в умовах карантину

2 хв читати
Мінспорту надав роз'яснення щодо організації тренувань спортсменів штатних збірних команд України в умовах карантину

Міністерство молоді та спорту України надало роз'яснення щодо організації спортсменами штатних команд національних збірних України індивідуальних тренування в умовах карантину.

Згідно з інформацією на сайті міністерства, дозволяється проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку) спортсменам штатних збірних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту осіб із інвалідністю, які комплектуються Мінспорту (1378 спортсменів і 631 тренер із олімпійських видів спорту, 193 спортсмени та 42 тренери з неолімпійських видів спорту, 680 спортсменів і 197 тренерів із видів спорту осіб із інвалідністю).

Зазначається, що разом зі спортсменом на індивідуальних тренуваннях дозволяється перебування додатково не більше ніж однієї людини (тренер, фахівець з медичного, науково-методичного забезпечення, налаштування та ремонтування велосипеду, відеозйомки, особа, що супроводжує спортсмена з інвалідністю тощо) для забезпечення організаційного супроводу такого заняття.

Такі тренування можна проводити в безпосередній близькості до свого місця проживання, уздовж вулиць, доріг і лише на відкритому повітрі.

На думку Мінспорту, такі тренування потрібні для виконання обсягу робіт, спрямованих на поліпшення фізичного та психологічного стану, розвитку фізичних якостей із урахуванням специфіки виду спорту, відновлення та корекції фізичних затрат, а також зі спрямуванням (у разі можливості) розвитку спеціально-технічної підготовки.

У відомстві наголошують, що дотримання рекомендованої соціальної безпечної дистанції між особами, забезпечення учасників тренувань засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, а також дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та умов карантину, встановлених у населеному пункті, є обов'язковими умовами тренувань.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА