Інтерфакс-Україна
14:27 16.06.2020

ФК "Карпати" виходить з карантину

1 хв читати
ФК "Карпати" виходить з карантину

Футбольний клуб "Карпати" 16 червня вийшов із карантину і розпочав підготовку до матчу з "Олімпіком" (Донецьк), повідомляє прес-служба клубу.

"Команда розпочне тренувальний процес з усіма здоровими гравцями, у тому числі з великою групою зовсім юних "карпатівців". Підготовка до відновлення сезону відбуватиметься виключно в закритому режимі, без допуску сторонніх осіб", - йдеться в повідомленні клубу на сторінці у Facebook.

Як зазначено в повідомленні, за результатами проведених ПЛР-тестів, нині у вісьмох футболістів і п’ятьох співробітників ФК "Карпати" все ще є ознаки коронавірусу, і вони продовжують залишатися ізольованими. Гострих симптомів в інфікованих немає, за винятком втрати смакових і нюхових властивостей.

"Усі футболісти перебувають удома і регулярно звітують про стан свого здоров'я. На жаль, гірша ситуація у трьох працівників клубу старшого віку - вони перебувають у лікарнях і отримують всю необхідну медичну допомогу. Їхній стан стабільно задовільний, спостерігається покращення", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 2 червня футбольний клуб "Карпати" запровадив режим карантину щонайменше на два тижні у зв'язку із спалахом коронавірусу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

Закон про європейську модель спорту може сприяти збільшенню до 40% кількості українців, які займаються спортом, - Бідний

Сушкевич про успіхи України на Дефлімпіаді: Ми забезпечили системність в спорті людей з інвалідністю

Сушкевич: точно знаю, що ми гідно виступимо на Паралімпіаді-2026 в Італії

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА