16:18 21.01.2021

ФІФА відмовилася визнати Суперлігу, заборонила футболістам грати в ній

1 хв читати
ФІФА відмовилася визнати Суперлігу, заборонила футболістам грати в ній

Європейська Суперліга в разі створення не буде визнана міжнародною федерацією футболу, заявила ФІФА.

"У світлі нещодавніх чуток у ЗМІ про створення закритої європейської Суперліги деякими європейськими клубами, ФІФА та шість конфедерацій іще раз хотіли би повторити і рішуче наголосити, що таке змагання не буде визнано ні ФІФА, ні відповідною конфедерацією", - йдеться в заяві, поширеній у четвер прес-службою ФІФА.

"Як наслідок будь-який клуб або гравець, що виступають у цьому турнірі, не будуть допущені до участі в змаганнях, організованих ФІФА або відповідною конфедерацією", - сказали у ФІФА.

"Згідно зі статутом ФІФА і конфедерацій, усі змагання мають бути організовані або визнані відповідним органом - ФІФА на глобальному рівні й конфедераціями на континентальному рівні", - йдеться в заяві.

"Конфедерації визнають клубний чемпіонат світу в його нинішньому і новому форматі як єдине всесвітнє клубне змагання. Тоді як ФІФА визнає клубні змагання, організовані конфедераціями, як єдині клубні континентальні змагання", - випливає із заяви, підписаної головою ФІФА Джанні Інфантіно, президентом УЄФА Александером Чеферіним і керівниками інших конфедерацій.

Останнім часом активізувалися спроби створення Суперліги, до якої увійшли б найкращі клуби п'яти провідних національних чемпіонатів Європи. При цьому в національних чемпіонатах ці команди виступати не будуть.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА