13:10 11.03.2021

Арбітр і організатори матчу "Львів" - "Колос" отримали попередження за недотримання мовного законодавства

2 хв читати
Арбітр і організатори матчу "Львів" - "Колос" отримали попередження за недотримання мовного законодавства

Комітет з етики та чесної гри Української асоціації футболу (УАФ) виніс попередження арбітру та організаторам матчу 15-го туру української футбольної прем'єр-ліги "Львів" - "Колос" за недотримання вимог мовного законодавства, повідомив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

"Уповноваженому із захисту державної мови для розгляду і прийняття рішення в межах компетенції були передані матеріали перевірки, проведеної Комітетом з етики і чесної гри УАФ, інциденту, який мав місце під час матчу 15-го туру Української прем'єр-ліги ФК "Львів" (Львів) - ФК "Колос" (Ковалівка) за участі вже екс-тренера львів'ян Віталія Шумського та четвертого арбітра матчу Миколи Кривоносова", - йдеться в повідомленні прес-служби мовного омбудсмена.

Зазначено, що за результатами перевірки, проведеної Комітетом з етики і чесної гри УАФ, було встановлено, що четвертий арбітр матчу дійсно не спілкувався державною мовою відповідно до вимог ст. 34 закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної". У зв'язку з цим арбітру та організаторам змагань комітет виніс попередження та нагадав про необхідність неухильного дотримання вимог мовного законодавства.

Водночас, за інформацією УАФ, "єдиною і безпосередньою підставою попередження головного тренера ФК "Львів" Шумського був систематичний прояв незгоди з рішенням бригади арбітрів матчу, що є порушенням правил гри IFAB".

Як повідомлялося, раніше уповноважений із захисту держмови просив голову Української асоціації футболу Андрія Павелка надати пояснення про можливу мовну дискримінацію під час футбольного матчу 15-го туру УПЛ "Львів" - "Колос".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА