12:02 14.04.2021

Вакцинація спортсменів, що беруть участь в Олімпійських іграх, розпочнеться 15 квітня - Мінспорту України

2 хв читати
Вакцинація спортсменів, що беруть участь в Олімпійських іграх, розпочнеться 15 квітня - Мінспорту України

Міністерство молоді та спорту України повідомляє, що вакцинація спортсменів - учасників Олімпійських ігор розпочнеться 15 квітня.

"15 квітня в приміщенні Державної установи "Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України" за адресою вул. Стрітенська, 7/9 (Київ) розпочнеться вакцинація спортсменів - учасників Олімпійських ігор. Спортсменів вакцинуватимуть китайською вакциною CoronaVac, яка нещодавно прибула в Україну", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Зазначено, що в директивних документах та під час консультацій із національними олімпійськими комітетами країн-учасниць було наголошено, що вакцинація не буде обов'язковою для участі в Іграх, однак вакцинування максимальної кількості учасників сприятиме зростанню безпеки Ігор. Також вакцинація буде проявом поваги до японців, які мають бути впевнені, що робиться все, щоб захистити не лише учасників, а і японський народ.

На засіданні оперативного штабу Міністерства охорони здоров'я з реагування на ситуацію з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації, було ухвалено рішення про передачу 1,5 тис. доз вакцини CoronaVac Міністерству молоді та спорту України для вакцинації членів офіційних делегацій Олімпіади Токіо-2020 і Паралімпійських ігор Токіо-2020, що відбудуться в Японії 2021 року.

Зазначено, що своєчасна вакцинація спортсменів національних збірних команд дасть змогу ефективно готуватися до участі в змаганнях, боротися за ліцензії на участь в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх та показувати найвищі результати на спортивних форумах найвищого рангу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА