12:44 05.07.2022

Із початку року українські спортсмени здобули майже 1 тис. медалей - Гутцайт

1 хв читати

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт заявляє, що з початку року українські спортсмени здобули майже 987 медалей на різних спортивних змаганнях, повідомляє пресслужба відомства.

"Держава робить все, щоб наші спортсмени могли брати участь у міжнародних змаганнях та показувати найкращі результати. Вони у повному обсязі отримують зарплати", - сказав Гутцайт.

За його словами, ефективність цієї роботи доводить велика кількість медалей, які спортсмени здобувають на чемпіонатах Європи та світу. "Загалом із початку року вони здобули боротьбу на офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю 987 нагород", - розповів міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський привітав жіночу збірну України, яка здобула вдруге в історії золото на шаховій Олімпіаді

Жіноча збірна України виграла шахову Олімпіаду-2022 - ЗМІ

Українського фігуриста Петренка позбавлено президентської стипендії через відвідини Росії після початку повномасштабної війни

Інформація про 77 загиблих на війні спортсменів опублікована на сайті "Янголи спорту"

Збірні Росії та Білорусі з настільного тенісу усунуті від участі у ЧС-2022

Фінляндія та Латвія приймуть ЧС-2023 із хокею замість Росії

Українська збірна посіла третє місце у медальному заліку Всесвітніх ігор-2022 у США

Спортсмени, тренери та судді з Росії та Білорусі відсторонені від усіх змагань під егідою IWF та EWF

Ярославський після повернення в Україну поспілкувався з менеджментом "Металіста" та пообіцяв клубу стабільне фінансування

У Туреччині завершились підготовчі збори юних українських шахістів до чемпіонатів Європи